Queenie v O2 universu zazářili

Queenie v O2 universu zazářili

První narozeninová oslava skupiny Queenie naplnila O2 universum. Během dvouhodinové show se diváci ponořili do světa dvaceti sedmi největších i méně známých hitů legendární skupiny Queen, doprovázených impozantní světelnou a pyrotechnickou show. Na koncertě zazněly písně z alba The Miracle, ke kterému už Queen z důvodu Mercuryho nemoci nikdy nestihli udělat turné. Kapela zahrála z alba polovinu písní a tomuto albu byla zasvěcena také scéna. 

 

files/Fotky ke článkům/Queenie/.big/Queenie_O2Universum_teaser-2.jpg

Queenie v O2 Universum

 

Vynikající hudební provedení koncertu opět ukázalo dokonalou souhru všech členů kapely v čele s frontmanem Queenie Michaelem Kluchem, který s naprostou jistotou zvládal i ty nejtěžší hlasové polohy a spolu se svým zjevem, pohybem a kostýmy přinesl divákům dokonalou vzpomínku na Queen a Freddie Mercuryho.

Queenie přivítali během koncertu na pódium i několik hostů, kteří s kapelou nějak zásadně spolupracovali. „Pozvali jsme naše bývalé členy, protože s námi byli u zásadních momentů naší kapely, a proto nám přišlo důležité s nimi oslavit naše osmnáctiny,“ vysvětluje frontman kapely Michael Kluch. 

 

Fanoušci se mohli zaposlouchat do hitů jako I Want To Break Free, The Show Must Go On, Radio Ga Ga, nebo do songu The Miracle. A když na závěr koncertu skupina zahrála hit We Are The Champions odměnilo ji publikum nadšenými ovacemi. Svoji spokojenost neskrýval ani frontman kapely. „Rád bych našim fanouškům poděkoval za skvělou atmosféru, kterou v hale vytvořili. Celý koncert vše skvěle šlapalo a podařilo se nám to, co jsme si přáli. Bylo to fantastické,“ pochvaloval si Michael Kluch.  

files/Fotky ke článkům/Queenie/.big/QUEENIE_o2un_day1_2024_@ilonagerasymova_8N0A3554.jpg

Queenie v O2 Universum

Queenie svým výkonem i show jednoznačně dokázali, proč se řadí ke špičce světových tribute kapel.

Kapelu teď čeká letní turné po českých a moravských městech. Letní TOUR se dneškem rozrostlo, takže krom již prezentovaných zastávek v Plzni, Ústí nad Labem, Jihlavě, Lokti, Litomyšli, Sychrově, Písku a Brně, mohou diváci přijít i 21. června do Lázní Bohdaneč a 6. srpna na Křižíkovu Fontánu v Praze. Vstupenky na letní turné pak můžete zakoupit na ticketportal.cz

Témata

Eduard Rovenský

Eduard Rovenský

Redaktor

Muzikant, frontman kapely Highland a spoluzakladatel portálu PROMUZIKU.

Přečtěte si také