Valtice budou plné hudby!

Valtice budou plné hudby!

Již za měsíc 13. 7. 2024 se bude ve Valticích konat megakoncert kapely Highland. Společně s ním vystoupí spousta jejich kamarádů. POZOR! Zbystřete! Akce je ZDARMA, tak neváhejte a buďte u toho s námi!

Foto: VlaD foto

Tomáš Karlík 

Valtické náměstí se 13. 7. 2024 rozezní hudbou. Megakoncert odstartuje v 15 hodin Tomáš Karlík. Tomáš Karlík je muzikant a zpěvák z Hodonína, semifinalista televizní soutěže Česko Slovenská SuperStar 2018. Jeho nejhranější singl "Noa (Tádydádydá)" si nesmíte nechat ujít! 

Po Tomášovi vystoupí na stage KluciZND. KluciZND minulý rok na podzim hostovali společně s Benem & Matem kapele Highland, kteří jeli Tour pod názvem: Kluci Jedou Tour. Navštívili spoustu měst. Teď mají tu čest vystupovat znovu na stejném pódiu. 

Facebook kapely:  KluciZND

Viktor Fiala

Fredy & Krasty je natřískaný streetfunk, prostě žádná depka! Pořádná porce divokého funku! Česky rapované skladby, plné nadsázky a humoru jsou orámované  skvostnými refrény. 

Na takové akci nesmí chybět ani velmi známá česká herečka, zpěvačka, příležitostná moderátorka a modelka Barbora Mottlová.

Představí se i Josef Vališ. Josef Vališ je zpěvák, producent a moderátor. Zároveň pracuje jako ředitel základní školy ve Valticích, odkud pochází.Na kontě má nespočet videí TikToku, pod pseudonymem Zpívající ředitel. Vystupuje sólově nebo s doprovodnou kapelou. 

Josef Vališ pokřtí ve Valticích album! 

Facebook: Josef Vališ

Josef Vališ s kapelou 

Předposlední kapela, po které je pojmenována akce "kapela Highland", vystoupí okolo půl desaté večer. Zahrají nejnovější písně z alba Synchronicity, ale také známé hity jako jsou: Zkouším žít, Každou vteřinou a spousta dalších.... 

Jako hřeb večera se představí kapela Babylon, která megakoncert ukončí. Babylon je česká hardrocková formace z Brna. Posledním počinem je nový videosingl “Svítá”, který si fanoušci mohou poslechnout na všech streamovacích platformách společně s ostatními singly a albem “Porta Caeli”.

Facebook kapely Babylon

Kapela Babylon 

Facebook kapely Highland

Program vystupujících

To vše je megakoncert! 

Nenechte si ujít tento jedinečný den ve Valticích a pojďte si poslechnout skvělou hudbu.

Těšíme se na vás!

Témata

Přečtěte si také